Вступ

Dr.Web Security Space для Android (далі — Dr.Web) захищає мобільні пристрої, що працюють під управлінням операційної системи Android™, а також телевізори, медіапрогравачі та ігрові консолі, що працюють на платформі Android TV™, від різних вірусних загроз, створених спеціально для цих пристроїв.

В програмі застосовані розробки та технології компанії «Доктор Веб» з виявлення та знешкодження шкідливих об'єктів, що становлять загрозу його інформаційній безпеці та можуть вплинути на його роботу.

Dr.Web використовує технологію Origins Tracing™ for Android, яка виявляє шкідливі програми для платформи Android. Ця технологія дозволяє визначити нові сімейства вірусів на основі бази знань про вже знайдені та досліджені загрози. Origins Tracing for Android здатна розпізнавати як перекомпільовані віруси, такі, як Android.SmsSend, Spy, так і програми, інфіковані Android.ADRD, Android.Geinimi, Android.DreamExploid. Назви загроз, виявлених за допомогою Origins Tracing for Android, мають вид «Android.VirusName.origin».

Про посібник

Посібник покликаний допомогти користувачам пристроїв під управлінням ОС Android встановити та налаштувати програму, а також ознайомитися з його основними функціями.

В даному посібнику використовуються такі позначення:

Позначення

Коментар

warning_green

Попередження про можливі помилкові ситуації, а також про важливі моменти, на які слід звернути особливу увагу.

Антивірусна мережа

Новий термін або акцент на терміни в описах.

<IP-address>

Поля для заміни функціональних назв фактичними значеннями.

Зберегти

Назви екранних кнопок, вікон, пунктів меню та інших елементів програмного інтерфейсу.

ctrl

Позначення клавіш клавіатури.

Internal storage/Android/

Назви файлів та каталогів, фрагменти програмного коду.

Перехресні посилання на глави документу або гіперпосилання на зовнішні ресурси.